25 Nisan 2022 Pazartesi, 18:04

HÜDA PAR Tarsus İl Gençlik Kolları (Hür Gençlik) tarafından ”Gençlik Buluşması” programı düzenlendi. Teravih namazı sonrası buluşan gençler Merkez Parkta bir araya geldi.

HÜDA PAR Tarsus İlçe Başkanı Hikmet Tanış ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Suat Öngi’in katıldığı etkinlik çay ve ilahiler eşliğinde güzel bir atmosferde gerçekleştirildi.


Etkinlik ile ilgili açıklama yapan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Suat Öngi; Gençlerle iletişim, dialoğun önemi, ilkelerimiz ,amaçlarımız  ve  genç nesillerin durumu gibi konular hakkında gençlerle  fikir teatisinde bulunduk.
“Türkiye’nin Geleceğinde Gençliğin Sorumluluğu” olduğuna inanıyoruz.

HÜDA PAR gençliği  fedakârlık ve azmiyle örnek bir neslin temelini attı. “HÜDA PAR gençliği olarak adaletten yoksun gidişata dur demek için mücadele etmeliyiz. Geleceği şekillendirme ve mevcut durumu adalet üzerine tesis etmek için çalışmalarımızı hız kesmeden yürütmeye devam edeceğiz. Gençliğin korunması, topluma ve insanlığa faydalı birey olarak yetişmelerinin sağlanması, ahlaklı, bilgili ve sağlıklı yetişmeleri öncelikli hedeflerimizdendir.” dedi.
HÜDA PAR’ın siyaseti toplumun her kesimine ulaşacak ve etkili olacaktır. Bunun için de hep beraber üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle hareket etmeliyiz. Çünkü 21’inci yüzyılda yaşadığımız bu coğrafyada, halkımızın siyasi bilinçten uzaklaştırılması için yoğun bir çaba sarf edilmektedir.Dolayısıyla bize düşen büyük bir görev var, sorumluluk var.” dedi.

Tarsus Haberleri ,Tarsus ,Tarsus Haberleri ,Tarsus Son Dakika ,Tren Saatleri ,Hava Durumu