28 Haziran 2016 Salı, 19:03

Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Tarsus İdmanyurdu teknik direktör Ergün Aytekin ile anlaştı.

Burhanettin Kocamaz tesislerinde yapılan imza töreninde konuşan Tarsus İdmanyurdu Kulüp Başkanı Önder Ege, "Göreve geldikten sonra yoğun bir şekilde teknik direktör arayışında olduk ve 3.Lig’i çok iyi tanıyan geçtiğimiz sezonda oynattığı güzel futbol ile spor çevresinin takdirini kazanan Erzin Belediyespor Teknik Direktörü Ergün Aytekin hocamız ile önümüzdeki dönem için anlaştık. Hocamız ve ekibiyle en iyi şekilde Tarsus İdmanyurdu’nu layık olduğu noktaya getireceğimize inanıyorum." dedi.

 

Tarsus İdmanyurdu Teknik direktörlüğü görevine getirilen Ergün Aytekin ise, "Ben hedefi olan bir antrenörüm, burada da bu hedeflerim doğrultusunda kuracağımız takım ile birlikte taraftarımıza oyun seyri olarak, görsel olarak iyi bir takım izletmenin çabasında olacağız, keyifli bir takım ortaya çıkaracağımızı düşünüyorum."ifadelerini kullandı.

 

Atılan imzaların ardından Tarsus İdmanyurdu teknik direktörlüğüne getirilen Ergün Aytekin'in yardımcı antrenörlüklerini Orhan Közi, Emre Volkan Sayılgan ve kaleci anrentörü Oğuzhan Doğar yapacak.

Tarsus Haberleri ,Tarsus ,Tarsus Haberleri ,Tarsus Son Dakika ,Tren Saatleri ,Hava Durumu