12 Ekim 2020 Pazartesi, 17:11

HÜDA PAR Tarsus İlçe Başkanı Hikmet Tanış ve yönetimi, haber sitemizi ziyaret etti. Ziyarette değerlendirmelerde bulunan başkan Tanış, şehrin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini söyledi.

TANIŞ: TARSUS'UN SORUNLARI İLE YAKINDAN İLGİLENİYORUZ

Haber sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Hakan Ayçoban tarafından ağırlanan Başkan Hikmet Tanış, Tarsus'un sorunları ile yakından ilgilendiklerini söyleyerek, "Çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Mahalle Temsilcilerimiz;  esnaf ziyaretleri ve köy ziyaretlerine odaklanmış, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatlarımız ile birlikte Tarsus halkına ve Tarsus’umuza hizmet etmeye gayret gösteriyoruz."

 

Tanış, "Ziyaretlerimizi daha çok halkın sorunlarına, talep ve isteklerine ses olabilecek şekilde yapıyoruz. Bu vesile ile özellikle "KORONA VİRÜS" tedbirleri kapsamında okulların açılmasıyla başlayan eğitimin sağlıklı bir ortamda devam etmesi için çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz."

 

HÜDA PAR olarak eğitime önem veren bir partiyiz ve muhakkak eğitime katkı sunmak zorundayız çocuklarımızın sağlıklı bir ortamda eğitimlerini devam ettirebilmeleri için tüm gayretlerimizi bu yönde kullanacağız." diye konuştu.

 

Tanış, "Tarsus Medya haber sitenizi ve Tarsus'la alakalı yapmış olduğunuz haberlerinizi yakından takip etmekteyiz. HÜR DAVA Partisi Tarsus İlçe Başkanlığı olarak, haber sitenizin başarılarının devamını diler, misafir perverliğinizden ötürü sizlere İlçe Başkanı olarak teşekkür ederim." dedi. 

 

Tarsus Haberleri ,Tarsus ,Tarsus Haberleri ,Tarsus Son Dakika ,Tren Saatleri ,Hava Durumu