30 Mart 2022 Çarşamba, 16:20

HÜDA PAR Mersin İl Başkan Vekili Tahir Uysal ve beraberindeki heyet ,bir takım ziyaretlerde bulunmak için Silifke'ye geldi.

HÜDA PAR heyeti, Silifke ???????İlçe Başkanı Soner Kıbrız ve partili grubu tarafından karşılandı.  

 

Temasları kapsamında ilk olarak Silifke İlçe Kaymakamı Sn. Abdullah Aslaner'i makamında ziyaret ettiler.

 

Nezaket ziyareti çerçevesinde şekillenen ziyarette,Mersin İl Başkan Vekili Tahir Uysal, İl Teşkilat Başkanı İzzet Erdem,İl Gençlik Kolları Başkanı Habib Armağan , Silifke İlçe Başkanı Soner Kıbrız ve İlçe teşkilatı eşlik etti.

 

Başkan Vekili Uysal; Kaymakam Aslaner den  ilçe genelinde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alarak görüş alışverişinde bulundu.
 
 Aslaner'i takip ettiğini belirten Başkan Uysal ilçede  yapılan çalışmalardan dolayı Kaymakam Aslaner'e teşekkür etti. 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Aslaner,  Başkan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

 

HÜDA PAR heyetinin ikinci durağı İlçe Müftülüğü ziyareti oldu.İlçe Müftüsü Sn.Mustafa Atilla'yı makamında ziyaret ederek,  yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

 

Ramazan öncesinde camilerin hazırlıkları ve  ilçe genelinde olan sosyal faaliyetler hakkında görüş alışverişinde  bulunuldu.

 

İl Başkan Vekili Uysal;

 

Sorumluluk sahiplerinin toplumdaki  manevi boşluğu doldurmak için zaman kaybetmeden harekete geçmesi gerektiğini vurgulayarak bu sorumluluk sahiplerinin başta yöneticiler ve âlimler olduğunu belirtti.

 

Bu anlamda yapılacak bütün hayırlı çalışmalarda  parti olarak kendilerinden yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyeceklerini ifade eden Uysal, Müftü Uysal'a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 

Saha çalışmaları  kapsamında HÜDA PAR Mersin  İl Başkan Vekili ve heyeti, çarşı esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek  sorunlarını, taleplerini, beklentilerini dinlediler, onları selamlayarak  hasbihal ettiler.

 

Dağıttıkları broşürlerle esnaf ve vatandaşlara parti çalışmalarını anlattılar.

 

 

''BU ZİYARETLER HEMŞEHRİLERİMİZLE BULUŞMA ADINA EN GÜZEL FIRSAT”

 

Yaptığı açıklamada İl Başkan Vekili Uysal;“Mersin ve İlçelerimiz  için çalışmalarımız aralıksız ve hız kesmeden devam ederken her daim sahadayız ve her daim vatandaşlarımızla iç içeyiz.

 

Bugün Silifke de vatandaşlarımız ile buluştuk,hasbihal ettik, onlara dokunarak sorunlarının çözümü için her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmeye çalıştık. 

 

''Bu ziyaretleri hemşehrilerimiz ile buluşmak adına en güzel fırsatlar olarak değerlendiriyoruz.

 

Bu ziyaretler  sayesinde onların sıkıntılarına, sorunlarına anlık çözümler üretebilme şansı yakalıyoruz. Biz bu ziyaretleri sadece seçim dönemlerinde değil her zaman  gerçekleştiriyoruz. Çünkü bu buluşmalar vatandaşlarımızla kaynaşmamıza en güzel vesilelerden biridir” diye konuştu. 

 

İlçe teşkilatı ile bir araya gelen Uysal daha sonra Silifkeden ayrıldı.

 

Tarsus Haberleri ,Tarsus ,Tarsus Haberleri ,Tarsus Son Dakika ,Tren Saatleri ,Hava Durumu