25 Mart 2022 Cuma, 18:44

HÜDA PAR Mersin İl Başkanı Zübeyir Akbaş esnafları ziyaret ederek talep ve şikayetlerini dinledi. Düzenli bir şekilde esnaf ve iş adamlarına ziyarette bulunan, Başkan Akbaş Toroslarda bulunan esnafları ziyaret etti..

İl Başkanı Zübeyir Akbaş, Toroslar İlçe Başkanı Tevfik Ayhan ve yönetim kurulu üyeleri Toroslar, Kuvay-ı Milliye Caddesinde bulunan esnafları ziyaret ettiller.
 
Esnafa hayırlı işler dileyen Akbaş, samimi sohbetlerde bulunarak HÜDA PAR'ın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
 

Yapılan ziyaretlerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu belirten Başkan Akbaş;Sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmeye çalışmak, parti çalışmalarını halka anlatmak, partili, partisiz ayrımı yapmadan tüm  esnafları dolaşarak sorun ve sıkıntılarını çözmek olduğunu belirtti.

Akbaş sözlerine şöyle devam etti’’ Halkla bütünleşerek sorunları birinci ağızdan dinlemenin daha verimli ve isabetli olacağını düşünüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde esnaflarımızın talepleri üzerine en küçük sorunlarını dahi kısa zamanda çözüme kavuşturulması için yetkili mercilere ulaştırmaya gayret ediyoruz.

Her zaman söylediğimiz gibi seçimden seçime değil her zaman sahadayız.

 “Dayanışmanın en güzel örneği esnaflarımızı ziyaret ederek, muhabbetlerine ortak olduk.  Onlara hayırlı işler, bereketli kazançlar diledik. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızla da hasbihal ederek gönüllerini kazandık” ifadelerini kullandı.

 

 

Tarsus Haberleri ,Tarsus ,Tarsus Haberleri ,Tarsus Son Dakika ,Tren Saatleri ,Hava Durumu