20 Nisan 2022 Çarşamba, 12:46

Yaptığı yardım faaliyetleriyle bilinen Uluslararası Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim Eli, Ramazan ayı dolayısıyla Tarsus’ta yüzlerce yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğu giyindirdi.

 

Yaptığı yardım faaliyetleriyle bilinen Uluslararası Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim Eli, Ramazan ayı dolayısıyla Tarsus’ta yüzlerce  yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğu giyindirdi.

Yardım çalışmalarını Avrupa ve Türkiye aralıksız sürdüren Avrupa Yetim Eli. Çalışmalar kapsamında gıda, nakdi yardım, iftar programının yanı sıra giyindirme projeleri de hız kesmeden devam ediyor.

 

 

Avrupa  Yetim Eli, yüzlerce çocuğa umut oldu. Giydirme projesi hakkında bilgi veren Avrupa Yetim Eli yardım gönüllüsü Oğuz Obut, Ramazan dolayısıyla Dünyanın  birçok ülkesinde yardım faaliyetlerini sürdürdüklerini belirtti.

 

 

Obut “Ramazan dolayısıyla Farklı ülkelerde yardım faaliyetlerimiz sürüyor. Tarsus’ta hayırseverlerimizin desteğiyle yüzlerce yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğu giydirdik. Özelde Avrupa genelde de tüm dünya Müslümanlarına çağrımız,  mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimize daha çok ulaşabilmemiz için yardımlarını esirgememeleridir. Ne kadar çok yardım ulaşırsa o kadar daha geniş kitlelere ulaşacağız.” çağrısında bulundu. (İLKHA)

 

Tarsus Haberleri ,Tarsus ,Tarsus Haberleri ,Tarsus Son Dakika ,Tren Saatleri ,Hava Durumu